امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۴:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119861
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری 125، این تفاهم نامه با هدف تبدیل شهر تهران به شهری ایمن در برابر آسیب‌ها و مقاوم در برابر مخاطرات و ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری 125، این تفاهم نامه با هدف تبدیل شهر تهران به شهری ایمن در برابر آسیب‌ها و مقاوم در برابر مخاطرات و سوانح در 3 ماده و 12 بند به امضای پرورش مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران و سعید شریف زاده مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران رسید.

محمد پرورش مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران در آئین تبادل این تفاهم نامه که با حضور مدیران ارشد شرکت آبفا و سازمان آتش نشانی تهران در محل شرکت آبفا برگزار شد، طی سخنانی با اشاره به پتانسیل این شرکت گفت: شرکت آبفا می‌تواند با در اختیار گذاشتن نیروهای با تجربه و نیز امکانات و تجهیزات سنگین خود به سازمان‌های امدادی مانند آتش نشانی، در زمان بحران و مواقع ضروری نقش موثری در امدادرسانی به شهروندان داشته باشد.

وی با اعلام این که با ایجاد همکاری بین نهادها و سازمان‌ها می‌توان از ظرفیت‌های بسیار بیشتری در هنگام بروز حوادث بکاربرد، اظهار امیدواری کرد که علاوه بر نهادینه شدن ارتباطات دوجانبه، این همکاری‌ها منشا اثری برای آینده باشد.

سعید شریف زاده مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران در این مراسم گفت: این تفاهم نامه‌ها باید دلی و لسانی باشد تا بتوانیم با همکاری مضاعف، خدمات خیلی بهتر و بیشتری به همشهریان ارائه دهیم.

وی با اشاره به این تفاهم نامه افزود: البته از زمان های گذشته همواره بین شرکت آبفا و سازمان آتش نشانی در زمینه‌های مختلف از جمله تامین آب آتش نشانی ونصب شیرهای آتش نشانی در سطع معابر، همکاری مستمر وجود داشته است که قطعا با امضای این تفاهم نامه، این همکاری‌ها و تعاملات، مضاعف خواهد شد.

شریف زاده درخاتمه اظهار امیدواری کرد که با استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل همه نهادهای شهری به ویژه سازمان های بحران مدار مانند آب، برق، گاز و... بتوانیم درکنار هم خدمات را توسعه داده و در حداقل زمان به کمک شهروندان تهران بشتابیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها