امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۹:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119863
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، حسین انواری در دومین نشست شورای سیاست‌گذاری نخستین کنگره ملی «مشاوره، خانواده و توانمندسازی اقشار آسیب‌پذیر» که عصر ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، حسین انواری در دومین نشست شورای سیاست‌گذاری نخستین کنگره ملی «مشاوره، خانواده و توانمندسازی اقشار آسیب‌پذیر» که عصر امروز با حضور اعضای این کنگره برگزار شد، اظهار داشت: این کنگره با محورهای خانواده‌ پایدار، سبک زندگی سالم و ارتقای سلامت برگزار خواهد شد.

انواری خاطرنشان کرد: بیش از 3 هزار پوستر تبلیغاتی در مراکز علمی و دانشگاه‌ها نصب شده است ضمن اینکه سایت کنگره نیز فعالیت خود را آغاز کرده و بیش از 6 هزار نفر از زمان بارگذاری این سایت به آن مراجعه کرده‌اند.

سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) بیان داشت: نخستین کنگره ملی مشاوره، خانواده و اقشار آسیب‌پذیر در اردیبهشت 94 با همکاری سازمان نظام روان‌شناسی کشور برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه جهت برگزاری این کنگره برنامه‌های دقیق و مدونی از سوی دبیرخانه صورت گرفته است، گفت: جهت برگزاری این کنگره با مراکز علمی، پژوهشی و حوزه‌های علمیه تعاملات لازم صورت گرفته است ضمن اینکه قرار است نتایج این کنگره به صورت کاربردی استفاده شود.

انواری ادامه داد: طبق نظر اعضای کنگره ملی مشاوره، خانواده و اقشار آسیب‌پذیر قرار است 30 مقاله ارسال شده به دبیرخانه با نظر هیئت داوران به چاپ برسد.

عضو شورای مرکزی کمیته امداد امام خمینی (ره)‌ بیان داشت: با برگزاری این کنگره ملی می‌توانیم ارائه خدمات را به جامعه هدف از جمله سالمندان، زنان بی‌سرپرست و زنان خانوار و همچنین ایتام مطلوب‌تر از گذشته ارائه کنیم.

وی با بیان اینکه حوزه سلامت، حوزه گسترده‌ای است، گفت: چنانچه این حوزه صدمه‌ای ببیند مابقی حوزه‌ها نیز مختل می‌شوند و ما باید بتوانیم تعادل فکری و جسمی را برای اقشار آسیب‌پذیر فراهم کنیم.

انواری ادامه داد: این کنگره دارای 9 کارگروه تخصصی از جمله خانواده پایدار و اقشار آسیب‌پذیر- سبک زندگی سالم - ارتقای سلامت و اقشارآسیب‌پذیر - مشاوره و اقشار آسیب‌پذیر - هویت و جوانان اقشارآسیب‌پذیر، مهارت‌های مبتنی بر معنویت و اقشار آسیب‌پذیر- رسانه و اقشار آسیب‌پذیر و دانشگاه و اقشار آسیب‌پذیر خواهد بود.

سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: علاقه‌مندان می‌توانند مقالات خود را تا پایان آذرماه به دبیرخانه کنگره ملی مشاوره، خانواده و اقشار آسیب‌پذیر جامعه ارسال کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها