امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۹:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119868
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
سردار موسی کمالی، جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: با اجرای قانون ...

سردار موسی کمالی، جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: با اجرای قانون جدید خدمت سربازی از ابتدای سال 94 که خدمت از 21 ماه تبدیل می‌شود به 24 ماه امریه‌ها افزایش نمی‌یابد و ثابت می‌ماند اما با این تفاوت که کسر خدمت همسر و فرزند به آنها تعلق می‌گیرد.

وی افزود: البته اگر الان هم مشمول دارای فرزند باشند به ازای هر فرزند 2 ماه کسر خدمت شاملشان خواهد شد.

سردار کمالی تصریح کرد: این عفوی که صادر شده است و تا 22 بهمن سال جاری هم ادامه دارد بهترین فرصت برای مشمولان غایب است.

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح اظهار داشت: این فرصت تا 22 بهمن ادامه دارد تا کسانی که غیبت کرده‌اند بیایند و خودشان را معرفی کنند زیرا علاوه براینکه 3 تا 6 ماه اضافه خدمتشان بخشیده می‌شود به محاکم قضایی هم معرفی نمی‌شوند.

وی ادامه داد: علاوه بر آن اگر فرزند هم داشته باشند می‌توانند به ازای هر فرزند از 2 ماه کسر خدمت استفاده کنند. اما اگر مراجعه نکنند علاوه بر اینکه باید 3 تا 6 ماه اضافه خدمت را تحمل کنند به محاکم قضایی هم معرفی می‌شوند.

سردار کمالی اضافه کرد: از آنجایی که خدمت متاهل‌ها در سال جاری 21 ماه است کسری تاهل شامل حالشان نمی‌شود و کسر خدمت به دلیل تاهل از سال آینده که خدمت 24 ماه است حساب می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها