امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۷:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11987
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۲
تعداد بازدید: 186
سید محسن مروجی مدیر روابط عمومی مرکز ملی فضای مجازی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهارداشت: حوزه ...

سید محسن مروجی مدیر روابط عمومی مرکز ملی فضای مجازی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهارداشت: حوزه فضای مجازی در بخش‌های  اقتصاد، فرهنگ و سیاست ظرفیت‌های زیادی دارد و در واقع می‌تواند اقتصاد کشور را شکوفا کند و در حوزه فرهنگی نیز بسیار تأثیرگذار باشد.

وی تصریح‌کرد:‌ لازم است نامزدهای ریاست‌جمهوری و کسی که می‌خواهد رئیس‌جمهور شود در این حوزه برنامه داشته باشد؛ نامزدها باید بدانند چطور از ظرفیت‌های این حوزه استفاده کنند چراکه حوزه مجازی هم می‌تواند تولید ثروت کند و هم اینکه در اشتغال سرمایه‌گذاری کند.

مروجی یادآور شد: از این رو نامزدها باید در این حوزه برنامه داشته و آنها را تشریح کنند؛ بر این اساس از همه نامزدها دعوت کردیم تا طی کنفرانس خبری به تشریح برنامه‌های خود  بپردازند و اینکه به صورت عملیاتی چه کار می‌خواهند کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: فردا اولین روز از این سلسله نشست‌ها است که ساعت 10 غلامعلی حدادعادل  و ساعت  ۱۲ علی‌اکبر ولایتی ضمن تشریح برنامه‌ها به سؤالات نیز پاسخ می‌دهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها