امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۳:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119876
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دادستان عالی امارات صبح امروز یکشنبه پرونده محاکمه 15 نفر به اتهام پیوستن به گروه‌های

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دادستان عالی امارات صبح امروز یکشنبه پرونده محاکمه 15 نفر به اتهام پیوستن به گروه‌های تروریستی «النصره» و «احرار الشام» را از سر گرفت و در تازه‌ترین اظهارات در خصوص این پرونده اعلام کرد که متهمان پرونده 7 انفجار آزمایشی انجام داده‌اند .

بنا به گزارش پایگاه خبری «24» امارات، جلسه امروز پس از شنیدن اظهارات متهمان برگزار شد و تمام 15 نفر اتهامات وارد شده به آنها را انکار کردند.

دادستانی کل امارات اتهام این افراد را به این شرح اعلام کرده است: پیوستن و عضویت به دو گروه تروریستی خارج از کشور امارات و جمع آوری و تحویل اموال به آنها ، ساخت مواد منفجره بدون کسب مجوز از سازمان های مربوطه و نیز اداره شبکه‌های اجتماعی حامی القاعده با هدف ترویج افکار این گروهک.

دادگاه عالی امارات عربی متحده روز 23 ژوئن برای یک متهم عرب به صورت غیابی حکم حبس ابد صادر و 6 نفر دیگر را نیز به اتهام تشکیل هسته القاعده در این کشور به 7 سال زندان محکوم کرد .
انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها