امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۸:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119884
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «جان بولتون» سفیر پیشین ایالات متحده آمریکا در سازمان ملل گفت «ولادیمیر پوتین» رییس جمهور

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «جان بولتون» سفیر پیشین ایالات متحده آمریکا در سازمان ملل گفت «ولادیمیر پوتین» رییس جمهور روسیه «باراک اوباما» همتای آمریکایی خود را «رهبری ضعیف» می‌داند.

به گفته‌ «جان بولتن» پوتین بارها از این عبارت درباره اوباما استفاده کرده‌است. وی افزود: «ما هم مثل پوتین به تنها دو سال باقی‌مانده از ریاست جمهوری اوباما آگاهیم؛ پوتین در این زمان اندک تلاش خود را دوبرابر خواهد کرد تا آن‌چه در اوکراین جست‌وجو می‌کند، به دست آورد اما اوباما هیچ توجهی به این موضوع ندارد».

بولتون ادامه داد آمریکا زمان سختی را در روابط آمریکا و اروپا تجربه خواهد کرد. وی همچنین از عملکرد اوباما در اداره امور در رابطه با مساله روسیه و اوکراین انتقاد کرد.

این دیپلمات سابق آمریکایی که به اتخاذ مواضع جنگ‌طلبانه مشهور است، در انتها گفت کاندیدهای انتخابات بعدی ریاست جمهوری و مجلس آمریکا باید از میان افرادی انتخاب شوند که در سیاست خارجی این کشور افرادی قوی باشند.
انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها