امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 25
۰۸:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119887
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 7
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اخیراً اطلاعاتی در محافل خصوصی لبنان رد و بدل می‌شود که از ارسال تصاویر و پیامک‌های تهدید

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اخیراً اطلاعاتی در محافل خصوصی لبنان رد و بدل می‌شود که از ارسال تصاویر و پیامک‌های تهدید آمیز از سوی ربایندگان سربازان ارتش و نیروهای امنیتی لبنان در منطقه مرزی «عرسال» به تلفن‌های همراه مسئولان این کشور حکایت دارند.

به نوشته روزنامه «الدیار» پیامک‌های افراد مسلح حاوی اطلاعاتی درباره شرایط زندگی اسرا و همچنین تهدیدات ضمنی به سیاسیون درباره مواضعشان در قبال مبادله اسرا با زندانیان افراد مسلح (در زندان رومیه) می‌باشد.

ربایندگان تهدید کردند که هر گونه موضعی از سوی مسئولان لبنانی در مخالفت با اصل مبادله اسرا با زندانیان زندان رومیه، اسرای ارتش را با خطر مواجه می‌سازد و مسئولیت آن با شخصیت‌های سیاسی لبنان خواهد بود.

از طرفی روزنامه «النهار» به نقل از ملاقات کنندگان با تمام سلام نخست وزیر لبنان نوشت که نخست وزیر گفت: کشور در گردابی به سر می‌برد که هیچ کس نمی‌داند که چه وقت متوقف می‌شود و کشور را به کجا خواهد برد.

وبگاه خبری النشره در گزارش دیگری به نقل از منابع آگاه مدعی شد که نبیه بری رئیس پارلمان لبنان، سلیمان فرنجیه رئیس جریان المرده را برای تصدی سمت ریاست جمهوری ترجیح می‌دهد و هیچ گاه اعلام نکرده است که نامزد مورد نظرش در پرونده ریاست جمهوری ژنرال میشل عون رئیس فراکسیون تغییر و اصلاح است.

خبرگزاری دویچه له آلمان نیز در گزارشی اعلام کرد که «رشید درباس» وزیر امور اجتماعی لبنان بسته شدن رسمی مرزهای کشورش به روی آوارگان سوری را اعلام کرد. سازمان ملل نیز با تایید این خبر تاکید کرد که مرزهای لبنان از این موعد به بعد تنها به روی حالت‌های اورژانسی باز خواهد شد ولی وضعیت این حالت‌ها را مشخص نکرد.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها