امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۷:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119913
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایشگاه نقاشی «کیومرث قورچیان» شامل 32 اثر نقاشی در اندازه‌های متفاوت با تکنیک رنگ روغن روی بوم، در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایشگاه نقاشی «کیومرث قورچیان» شامل 32 اثر نقاشی در اندازه‌های متفاوت با تکنیک رنگ روغن روی بوم، در گالری ساربان افتتاح شد.

کیومرث قورچیان درباره مجموعه آثار به نمایش درآمده، می‌گوید: آثار به نمایش درآمده شامل 25 تابلو جدید و 7 تابلو از آثار کمتر به نمایش درآمده در دوره های کاری گذشته من است.

قورچیان با اشاره به نگاه تازه‌اش در این مجموعه آثار یادآور شد: این آثار در راستای دوره‌های قبلی کارهای من اما با نگاه تازه‌تری است و سعی کرده‌ ام در آثارم مخاطب را به سرزمین‌هایی که هر روز با آن مواجه می‌شوم، ببرم.

وی افزود: فضای آبستره به شکل بداهه پدید می‌آید و فیگورها نیز شامل فیگورهای انسانی و احجام فرم‌دار است که جمعیت و وحدت را پیش روی مخاطب می‌آورد. من در تعریف فضای آثارم دخالتی نمی‌کنم و اجازه می‌دهم که فرم‌ها و فیگورها خود را تعریف کنند. من این فیگورها را درون فرم‌ها می‌بینم ولی ممکن است مخاطب این فرصت و باور را برای دیدن این فیگورها در اثر نداشته باشد ولی یافتن و درک آن را به مخاطب واگذار می‌کنم.

کیومرث قورچیان سه تصویر از موجودات محیطی، درون مغزی و کوانتومی را در یک صفحه مبنای زیبایی شناسی قرار داده تا هر مخاطبی را به خود فراخواند.

این نمایشگاه تا 5 آبان ماه همه روزه بجز سه‌شنبه ها از ساعت 16 تا 20 ادامه دارد. علاقمندان برای بازدید از این آثار می‌توانند به گالری ساربان واقع در خیابان شهید بهشتی،خیابان صابونچی(مهناز)،کوچه مهماندوست،شماره 8 مراجعه و یا با شماره 88504226 تماس بگیرند.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار