امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۱:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119928
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 114
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، همزمان با حضور فیلم «سیزده» به کارگردانی «هومن سیدی» در جشنواره پوسان کره و دریافت جایزه بخش موج نو، ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، همزمان با حضور فیلم «سیزده» به کارگردانی «هومن سیدی» در جشنواره پوسان کره و دریافت جایزه بخش موج نو، این فیلم در جشنواره ورشو در بخش مسابقه فیلم‌های اول و دوم نیز به اکران در آمد.

در طی مراسم اختتامیه جشنواره بین المللی ورشو که در تاریخ 26 مهرماه برگزار شد، هیات داوران جایزه نت پک که متشکل از سه داور بین المللی از کشورهای هند، ژاپن و لهستان بودند، جایزه برترین فیلم آسیایی را به فیلم «سیزده» اهدا کردند.

هیات داوران در بیانیه‌ایی از نگاه فیلم به روابط اجتماعی انسانها و توجه ویژه فیلم به مسائل جوانان قدردانی نمودند.

عرضه بین المللی فیلم «سیزده» توسط موسسه رسانه‌های تصویری صورت می‌گیرد و نت پک در واقع بنیادی است برای گسترش و ترویج فیلمهای آسیایی و هدف از اهدای این جایزه معرفی فیلمسازان جوان و مستعد آسیایی در عرصه بین‌المللی می‌باشد.

در حال حاضر اعضای داوری نت پک در 44 فستیوال بین‌المللی در 28 کشور دنیا حضور می یابند و فیلم های آسیایی را مورد داوری و بررسی قرار می دهند و در روز اختتامیه جشنواره تندیس و لوح افتخار را به برترین فیلم آسیایی از میان آثاری که تجربه اول و یا دوم کارگردان آسیایی باشد اهدا می‌نمایند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها