امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۸:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11993
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۲
تعداد بازدید: 178
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، مصطفی توفیقی صبح امروز در مراسم افتتاحیه ستاد جوانان و دانشگاهی عارف (پویش امید) در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، مصطفی توفیقی صبح امروز در مراسم افتتاحیه ستاد جوانان و دانشگاهی عارف (پویش امید) در خراسان‌رضوی در جمع جوانان اصلاح‌طلب اظهار کرد: امروز تمام قد پای حیثیت کشور ایستاده‌ایم.

وی با بیان اینکه جوانان دانشگاهی اصلاح‌طلب از حیث اشتراکاتی با عارف پای کارش آمده‌اند، گفت: امروز حضور ما در صحنه انتخابات بیش از اینکه به خاطر شخص عارف باید، از حیث اشتراکات فکری و منش وی با ما دانشجویان است.

توفیقی افزود: ما جوانان دانشگاهی اصلاح‌طلب که مدت‌هاست با توجه به شرایط کشور احساس خطر کردیم و با این وجه اشتراک بارها سراغ عارف رفته و هم‌پیمانی خود را با وی اعلام کردیم.

وی تصریح کرد: اخلاق‌گرایی و خضوع در عین بلوغ فوق‌العاده عارف از شاخصه‌های برجسته‌ای است که مورد استقبال بسیاری از نخبگان و جوانان قرار گرفته است.

قائم‌مقام ستاد جوانان و دانشگاهی عارف(پویش امید) در خراسان‌رضوی گفت: کارنامه عارف کارنامه‌ای گفتمانی و عملکردی است نه وعده‌هایی بر مبنای دروغ؛ اگر کسی بتواند یک دروغ از عارف را به اثبات برساند به کار خود در این ستاد پایان می‌دهم و این نشان‌دهنده اعتماد 100 درصدی من به صداقت عارف است.

توفیقی یادآور شد: عارف با توجه به موفقیت‌های روزافزون خود هیچ‌گاه قدرت‌طلبی را پیشه نکرده و حال هم شعار " معیشت، منزلت و عقلانیت" بر مبنای توانمندی‌های خود اعلام کرد و مطمئنا اگر زمام دولت به دست وی داده شود شاهد عملیاتی کردن این شعار خواهیم بود.

قائم‌مقام ستاد جوانان و دانشگاهی عارف (پویش امید) در خراسان رضوی از استمرار فعالیت پویش امید پس از انتخابات یاد کرد و گفت: استمرار حرکت جوانان اصلاح‌طلب متوقف به انتخابات نمی‌شود.
انتهای پیام/70023/صا30/ض1002
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها