امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 24
۲۲:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119953
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
«محمود سلامیان» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از آغاز برنامه‌سازی برای نوجوانان و جوانان با عنوان «تازه

«محمود سلامیان» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از آغاز برنامه‌سازی برای نوجوانان و جوانان با عنوان «تازه نفس‌ها» در شبکه سه سیما خبر داد و گفت: این برنامه قرار است شنبه تا پنجشنبه هر هفته به پخش برسد. تازه نفس‌ها به مخاطبان نوجوان و جوان توجه دارد و افراد دارای سنین 13 تا 30 می توانند جز بینندگان این برنامه باشند.
وی با اشاره به برخی آیتم‌های اصلی کار افزود: در هر قست از تازه نفس‌ها نماهنگ‌هایی زیبا و دیدنی و بخش‌های گرافیکی پویا و جذابی وجود دارد. پاتوق ورزشی، مناظره، مجری‌شو، دانستنی‌ها، اورژانس اجتماعی، نمایش‌های طنز از جمله آیتم‌های این برنامه روتین هستند.
این تهیه کننده درباره محوریت موضوعات برنامه نیز ادامه داد: بسیاری از چالش‌هایی که نوجوانان و جوانان با آن رو به رو هستند در این برنامه مطرح می‌شود. مسائل اجتماعی، هنری، ورزشی و فرهنگی محور موضوعاتی است که در تازه نفس‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد. بعضی مسائلی که این گروه سنی با آن بیشتر رو به رو هستند از جمله ارتباطات دنیای مجازی هم مورد توجهمان است.
برنامه تازه نفس‌ها کاری از گروه مسابقات و تفریحات شبکه سه سیماست که در 60 دقیقه موضوعات و مسائل دوران نوجوانی و جوانی را بررسی می‌کند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار