امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۵:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119956
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۵۲
تعداد بازدید: 45
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان، سردار عبدالرضا آقاخانی یکشنبه‌شب با تشریح آخرین جزئیات ماجرای اسیدپاشی در اصفهان، اظهار کرد: ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان، سردار عبدالرضا آقاخانی یکشنبه‌شب با تشریح آخرین جزئیات ماجرای اسیدپاشی در اصفهان، اظهار کرد: از ابتدای سال تاکنون چهار مورد اسیدپاشی در اصفهان رخ داده است که به دلیل اینکه عدم آسیب جدی و عدم پیگیری در سیستم نیروی انتظامی و قضایی داشته، انعکاس خاصی نداشته است.

وی با بیان اینکه مورد آخر اسیدپاشی منجر به آسیب دیدن یک خانم شده است و این موجب ایجاد حساسیت در بین مردم شد، ادامه داد: اما یافته‌های پلیس نشان می‌دهد که فرد اسیدپاش احتمالاً از یک شخصیت ضداجتماعی رنج می‌برد و با انگیزه مشخص و در یک فرصت مناسب با پاشیدن اسید، متواری شده است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: متأسفانه پیرامون این حادثه شایعات گوناگونی از سوی افراد غیرمسئول و برخی شبکه‌های اجتماعی مطرح شده است که هیچ کدام صحت ندارد.

آقاخانی عنوان کرد: این موضوع که قربانی اسیدپاشی افراد بدحجاب هستند، صحت ندارد.

* بستری شدن دو زن بر اثر اسیدپاشی در بیمارستان سوانح و سوختگی اصفهان

رئیس بیمارستان سوانح سوختگی اصفهان نیز در پی انتشار این اخبار، گفت: چهار مورد اسیدپاشی داشتیم که دو مورد آن منجر به بستری شد و دو مورد بسیار جزئی بودند و نیاز به بستری شدن نداشتند.

فریدون عابدینی اضافه کرد: بحث آسیب به چشم در اثر اسیدپاشی به این زنان نیز صحت ندارد.

وی متذکر شد: دو نفر از افرادی که بستری شدند، اهل اصفهان هستند، اما دو مورد دیگر که سرپایی درمان شدند، یک خانم افغانی و یک نفر دیگر هم از اصفهان بود.
انتهای پیام/63012/ذ/چ3000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها