امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۱:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119979
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۷
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اعضای هیات علمی هفتمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد معرفی شدند. بر اساس این

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اعضای هیات علمی هفتمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد معرفی شدند.

بر اساس این گزارش، 8 عضو هیات علمی هفتمین دوره این جایزه عبارتند از؛ محمد حنیف، محمدرضا جوادی یگانه، حسین پاینده، بلقیس سلیمانی، احمد دهقان، صادق کرمیار، محسن کاظمی، حجت الاسلام محمدرضا زائری.

هفتمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد با مشارکت معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آذرماه سال جاری مقارن با زاد روز نویسنده توانا و صاحب سبک، سید جلال آل احمد برگزار می شود. داستان، نقد ادبی، تاریخ نگاری، و همچنین مستند نگاری موضوعات مورد ارزیابی هیئت داوران در این دوره است. 

برگزاری دو جایزه ادبی جلال آل‌احمد و پروین اعتصامی و جشنواره بین‌المللی شعر فجر از سال جاری به بنیاد شعر و ادبیات داستانی واگذار شده است.

 

مدیرعامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی پیش از این عنوان کرده بود؛ از آنجا که برگزاری جایزه جلال آل‌احمد و جایزه پروین اعتصامی و جشنواره شعر فجر به بنیاد واگذار شده است، اولویت ما در بنیاد معرفی اعضای هیات علمی است.

وی در توضیح بیشتر عنوان کرده بود، کمی بیشتر از 2.5 ماه تا اختتامیه جایزه جلال آل‌احمد وقت داریم که آئین‌نامه جدیدی برای آن تدین شده و وضعیت انتخاب اعضای هیئت علمی هم در حالت خوبی به پیش می‌رود و امیدوارم بزودی این هیئت مشخص شوند.

قزلی پیش از این اعلام کرده بود پس از تعیین هیئت علمی، آئین نامه تصویب خواهد شد.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها