امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۹:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119982
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۷
تعداد بازدید: 18
  هاشم یکه‌زارع در گفت‌ و گو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، از سفر دو هفته‌ای «واو را» طراح آلمانی به ایران خبر داد و اظهار ...

  هاشم یکه‌زارع در گفت‌ و گو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، از سفر دو هفته‌ای «واو را» طراح آلمانی به ایران خبر داد و اظهار داشت: این طراح آلمانی از روز جمعه گذشته به ایران آمده و قرار است طی دو هفته توانمندی شرکت ایران‌خودرو را برای همکاری و طراحی خودرو بررسی کند و در پایان این دو هفته گزارشی در این مورد ارائه دهد تا براساس آن به مذاکرات خود ادامه دهیم.

وی افزود: «واو را» به صورت شخصی به ایران سفر کرده و در واقع به عنوان نماینده شرکت مشخصی به اینجا نیامده است.

یکه‌زارع با بیان اینکه «واو را» طراحی یکی از خودروهای زیبای یک خودروساز تراز اول آلمان را انجام داده است، تصریح کرد: در صورتی که برای طراحی خودرو با این فرد به نتیجه برسیم طی 3 تا 4 سال آینده می‌توانیم طراخی خودرو‌های خودمان را با استفاده از مشاوره طراح آلمانی و تیم کارشناسی ایرانی انجام دهیم.

وی توضیح داد: موضوع طراحی خودرو شامل طراحی بدنه، قوای محرکه، سیستم الکترونیکی، سیستم تعلیق و تزئینات خودرو مورد مذاکره با طراح آلمانی قرار دارد.

وی ادامه داد: در کنار این طراح آلمانی دستیارانی از کارشناسان ایرانی قرار خواهیم داد تا بعد از 3 تا 4 سال خودشان بتوانند به طراحی خودرو بپردازند.

مدیر عامل ایران خودرو تاکید کرد: وقتی می‌توانیم روبروی شرکای خارجی، چانه‌زنی خوبی داشته باشیم که خودمان قدرتمند باشیم و برای این کار همکاری با شرکت‌های مطرح دنیا راهگشا خواهد بود.

وی یکی از برنامه‌های ایران خودرو را حرکت به سمت خودروساز شدن عنوان کرد و گفت: این کار با توسعه محصول آغاز می‌شود و در این راستا به این نتیجه رسیده‌ایم که از مشاورانی که در بحث توسعه محصول سالها تجربه داشته‌اند استفاده کنیم.

وی ادامه داد: به همین منظور تصمیم گرفتیم از مشاوران تراز اول دنیا در صنعت خودرو و طراحی استفاده کنیم که حداقل 4 سال در کنار ایران خودرو باشند.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها