امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۲:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119984
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۷
تعداد بازدید: 215
احمدرضا حافظی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به سفر هیئت دولت به استان زنجان اظهار کرد: رئیس جمهور کشورمان در نهمین سفر استانی ...

احمدرضا حافظی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به سفر هیئت دولت به استان زنجان اظهار کرد: رئیس جمهور کشورمان در نهمین سفر استانی خود به استان زنجان سفر می‌کند.

وی با اشاره به اینکه هیئت دولت 30 مهر ماه و یکم آبان ماه سال‌جاری میهمان استان زنجان است، ادامه داد: در سفر دولت یازدهم به استان زنجان برنامه‌های مختلفی پیش‌بینی شده است.

مدیرکل روابط عمومی استانداری زنجان با اشاره به اینکه در این سفر عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی به شهرستان خدابنده سفر می‌کند، تصریح کرد: در سفر دولت یازدهم به استان زنجان شهرستان ابهر میزبان سید حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است.

این مسئول با اشاره به اینکه حمید چیت‌چیان وزیر نیرو به شهرستان خرم‌دره سفر می‌کند، یادآور شد: همچنین شهرستان ماهنشان نیز میزبان مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس جمهور است.

حافظی با بیان اینکه در سفر دولت یازدهم سید ابوالفضل رضوی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم در شهرستان طارم حضور می‌یابد، گفت: مسعود سلطانی‌فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به شهرستان سلطانیه سفر می‌کند.

وی ادامه داد: همچنین در این سفر شهرستان ایجرود میزبان علی یونسی دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی است.

مدیرکل روابط عمومی استانداری زنجان در ادامه به جلسات و برنامه‌های رئیس جمهور کشورمان در مرکز استان زنجان اشاره کرد و گفت: ساعت 15 تا 16:30 روز چهارشنبه 30 مهر ماه جاری جلسه دیدار رئیس جمهور با روحانیون استان زنجان در سالن جهاد کشاورزی زنجان برگزار می‌شود.

این مسئول به برگزاری جلسه توسعه و سرمایه‌گذاری استان زنجان با حضور رئیس جمهور کشورمان اشاره کرد و یادآور شد: این جلسه از ساعت 17 تا 17:45 روز چهارشنبه 30 مهر ماه جاری در اتاق بازرگانی استان زنجان برگزار می‌شود.

حافظی با اشاره به اینکه دیدار رئیس جمهور با نخبگان و برگزیدگان استان زنجان ساعت 19 تا 21 روز چهارشنبه 30 مهر ماه جاری برگزار می‌شود، گفت: این دیدار در سالن جهاد کشاورزی زنجان انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه جلسه شورای اداری استان زنجان ساعت 10 تا 12 روز پنج‌شنبه یکم آبان ماه جاری در محل استانداری زنجان برگزار می‌شود، اظهار کرد: نشست خبری رئیس جمهور کشورمان با خبرنگاران استان زنجان ساعت 12 تا 13 روز پنج‌شنبه یکم آبان ماه سال‌جاری برگزار می‌شود.

مدیرکل روابط عمومی استانداری زنجان تصریح کرد: همچنین برنامه بازدید از 2 پروژه استان زنجان ساعت 9 تا 9:30 روز یکم آبان ماه جاری با حضور رئیس جمهور کشورمان برگزار می‌شود.
انتهای پیام/73008/م30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها