امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۴:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119991
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۷
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در جریان معاملات امروز بازارهای سهام از جمله بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در جریان معاملات امروز بازارهای سهام از جمله بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران تمام شاخص‌های منتخب از جمله شاخص کل، صنعت، 50 شرکت فعال‌تر به رنگ سبز درآمده و روند صعودی همراه با فشار تقاضای شدیدی به خود گرفته‌اند.

براساس این گزارش تمام صنایع حاضر در بازار از جمله خودرویی، ایمنی، بانکی، حمل و نقل، پتروشیمی و سایر صنایع مهم بازار تاثیر مثبت بر شاخص گذاشته‌اند و تقاضا در بازار امروز بر عرضه‌ها پیشی گرفته است.

به گزارش فارس، طی این یک سال اخیر برای چهارمین بار است که شاخص رشد بیش از هزار واحدی را تجربه می‌کند. پیش از این شاخص در سه مقطع زمانی 6 اردیبشهت و 14 و 17 تیر ماه سال جاری بیش از هزار واحد افزایش یافته بود. کارشناسان بازار براین باورند که روند صعودی شکل گرفته ناشی از خوش‌بینی نسبت به آینده مذاکرات، گزارش‌های مثبت 6 ماهه و امکان تحقق بودجه‌های شرکت‌ها و کف منطقی قیمت با توجه به افت‌های پیاپی شکل گرفته است.

این کارشناسان معتقدند که در صورت تحقق خوش‌بینی‌های ایجاد شده و ورود پول‌های جدید علاوه بر حمایت شرکت‌های حقوقی بازار به مسیر صعودی خود ادامه خواهد داد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها