امروز : سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 1
۰۵:۴۹
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1200
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۵۱
تعداد بازدید: 201
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از ایلام، محمدرضا باهنر ظهر امروز در جمع دانشجویان دانشگاه ایلام اظهار داشت: این حلقه، نفوذی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از ایلام، محمدرضا باهنر ظهر امروز در جمع دانشجویان دانشگاه ایلام اظهار داشت: این حلقه، نفوذی در بدنه و لایه‌های مختلف جامعه ندارد.

وی ادامه داد: معتقد هستم حلقه انحرافی وجود دارد و دارای مشخصات خاصی است، حرف‌هایی که حلقه انحرافی می‌زند معمولاً هنجارشکنی است.

این مسئول اضافه کرد: حلقه انحرافی به دنبال اشتهار در جامعه بوده و هر نوع سخنی که در این رابطه کارساز باشد را مطرح می‌کند.

باهنر تصریح کرد: بر این اساس حلقه انحرافی به هنجارها اعتقاد خاصی ندارد و بحث‌های جدیدی را مطرح می‌کند.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: این حلقه یکبار از دریچه حرف‌های مذهبی وارد بحث می‌شود و به عنوان مثال مطرح می‌کند که "اگر اراده کنیم حضرت آقا را زیارت می‌کنیم" لازمه این حرف هم این است که کسی که می‌تواند به این راحتی حضرت صاحب‌الزمان (عج) را ملاقات کند، نیازی به نائب آن ندارد.

وی ادامه داد: این نوع سخنان کاملاً انحرافی است که باید جامعه و نخبگان به این نکات توجه اساسی داشته باشند.

این مسئول اضافه کرد: به عنوان مثال وارد بحث‌های مکتب ایرانی و ... شده و این در حالی است که آیت‌الله دکتر مطهری در این خصوص در قالب کتابی با عنوان خدمات متقابل ایران اسلام بحث‌های فراوانی داشته‌اند.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تایید شدن مشایی یا نشدن او بر عهده شورای نگهبان است و کسی نمی‌تواند در این خصوص نظر دهد.

وی ادامه داد: در خصوص نامزد ریاست جمهوری نیز باید به این نکته توجه داشت که فرد داوطلب نیازی به داشتن پرونده آنچنانی ندارد که سبب رد شدن وی شود و اگر 100 نفر نام‌نویسی می‌کنند و 90 نفر آنها رد می‌شوند به معنای این نیست که پرونده داشته‌اند.

این مسئول اضافه کرد: در قانون اساسی به صراحت آمده که نامزد ریاست جمهوری باید فردی دارای خصوصیاتی مانند مدیر، مدبر، رجل سیاسی، رجل مذهبی و ... باشد.

باهنر تصریح کرد: اگر رد و یا تاییدی وجود دارد، ذهن دوستان به آنجا نرود که حتماً فردی که رد شده حتماً دارای پرونده قطوری از تخلفات است.

انتهای پیام/2246/ب40/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها