امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۳:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12001
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۲
تعداد بازدید: 113
سید رمضان شجاعی کیاسری در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به انتقادات مطرح شده به نحوه برگزاری ...

سید رمضان شجاعی کیاسری در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به انتقادات مطرح شده به نحوه برگزاری مناظرات به کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری در صدا و سیما گفت: نمایندگان کاندیداها اعتراضات خود را به کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری ارسال کردند و بناست تا کمیسیون طی جلسه‌ای امروز بعد از ظهر این اعتراضات را مورد بحث و بررسی قرار دهند.

وی افزود: پس از بررسی اعتراضات در کمیسیون نتایج روز سه شنبه به آنها اعلام می‌شود ودر نهایت این اعتراضات در قالب پیشنهاداتی به منظور اعمال تغییراتی در نحوه برگزاری مناظرات در نوبت‌های بعد به سازمان صدا و سیما اعلام می‌شود.

عضو کمیسیون نظارت بر عملکرد صدا و سیما اظهار داشت: کمیسیون در ارتباط با نحوه برگزاری مناظرات هیچ اقدام و دخالتی نمی‌تواند داشته باشد و تنها تصمیم گیر در این باره سازمان صدا و  سیما است و تنها می‌تواند نظرات و پیشنهادات کاندیداها و نمایندگان آنها را به صدا و سیما منتقل کند.

شجاعی کیاسری خاطر نشان کرد: به هیچ وجه وقفه‌ای در کار برگزاری مناظره‌های تلویزیونی کاندیداها ایجاد نشده و این مناظرات متوقف نمی‌شود و تنها ممکن است با تصمیم سازمان صدا و سیما تغییراتی در نحوه برگزاری این مناظرات ایجاد شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها