امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۷:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120031
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۴۱
تعداد بازدید: 94
«علی ستوده‌نیا» سردبیر برنامه «مصیر» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: برنامه «مصیر» ترکیبی است و ...

«علی ستوده‌نیا» سردبیر برنامه «مصیر» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: برنامه «مصیر» ترکیبی است و تلفیقی از گزارش‌های مردمی و مستندهای مرتبط و گفت‌وگوی زنده استودیویی است. البته پس از برنامه اول که به عنوان پیش‌برنامه پخش خواهد شد، مخاطبان می‌توانند در تولید محتوا مشارکت داشته باشند.‬
وی ادامه داد: امشب اولین قسمت از این برنامه با موضوع کارایی در ادارات دولتی روی آنتن می‌رود و مهمان برنامه مصیر لطف‌الله فروزنده معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور در دولت دهم و مهمان تلفنی برنامه آقای دکتر محمد حسن قدیری ابیانه کارشناس مدیریت استراتژیک و نویسنده کتاب نجات ارباب رجوع‬ است.
ستوده‌نیا عنوان داشت: اجرای این برنامه را ندا ملکی مجری برنامه آفتاب شرقی‬، ‫رضا احسان پور مجری برگزیده قند پهلو‬ و علیرضا نادعلی مجری برنامه میراث پخش شده از شبکه چهار برعهده دارند.
وی گفت: ‫این برنامه با توجه به آغاز دهه محرم به مدت 2 هفته برنامه ندارد و پس از آن پخش «مصیر» از سرگرفته می‌شود. ‬
‬به گزارش فارس، «مصیر» که قرار است در آن به موضوعاتی نظیر شبکه‌های مجازی، پوشش و آرایش، گشت ارشاد، فساد اداری و... پرداخته شود، دوشنبه‌های هر هفته از ساعت 23 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد و پیمان قانع طراح دکور آن است. نخستین قسمت این برنامه دوشنبه 28 مهر روی آنتن خواهد ر‬فت و ‫محقق برنامه دکتر رفیعی و تهیه کننده آن پیام تیرانداز است‬.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار