امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۹:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120067
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 59
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سبزوار، علی سبحانی‌فر صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تحریم‌های اخیر غرب علیه روسیه سبب شده ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سبزوار، علی سبحانی‌فر صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تحریم‌های اخیر غرب علیه روسیه سبب شده تا مسئولان این کشور نسبت به تجارت با بازرگانان ایرانی علاقه‌مند شوند، اظهار داشت: این فرصت خوبی برای بازرگانان و سرمایه‌گذاران ایرانی ایجاد کرده تا بازار این کشور را با محصولات و تولیدات خود تامین کنند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: خوشبختانه این شرایط کاملا به نفع سرمایه‌گذاران و اقتصاد ایران است و سبب شکوفایی این بخش می‌شود.

وی با اشاره به اینکه روسیه توانایی تامین و تولید بسیاری از محصولات کشاورزی، دامی، صنعتی و... را ندارد و بخشی بسیار زیادی از این محصولات را از اروپا تامین می‌کرده است، یادآور شد: این مسئله فرصتی است تا سرمایه‌گذاران و بازرگانان ایرانی با توان بیشتری در حوزه سرمایه‌گذاری در این کشور ورود پیدا کنند.

سبحانی‌فر با اشاره به اینکه کشور روسیه در حوزه تامین دارو و نیازهای پزشکی توانایی زیادی ندارد، خاطرنشان کرد: خوشبختانه جمهوری اسلامی ایران در این حوزه دارای توانایی بسیار خوبی است و قراردادهایی در این حوزه نیز در حال انعقاد دارد.
انتهای پیام/70005/صا20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار