امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۸:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120070
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
حسن کامران نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی ...

حسن کامران نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;< /strong> ، با محکومیت حکم اعدام شیخ نمر گفت: برخی از سران کشورهای اسلامی بی‌غیرتند. حاکمان برخی از این کشورها برای امیال صهیونیست‌ها حکومت می‌کنند.

وی سازمان کنفرانس اسلامی را یک سازمان آمریکایی توصیف کرد و افزود:‌ این سازمان توجهی به حقوق مسلمین ندارد اما ملت‌های مسلمان بیدار هستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، رژیم حاکم در عربستان را یک رژیم لائیک دانست و مسلمان خواندن این رژیم را دروغ توصیف کرد و در همین زمینه گفت:‌ رژیم عربستان یک رژیم ضددینی است و رژیم سنی و شیعه محسوب نمی‌شود.

کامران با تأکید بر اینکه آل سعود نه شیعیان و نه سنی‌ها را تحمل نمی‌کند، تصریح کرد: عربستان با اسلام آمریکایی‌ همراه است و اسلام آمریکایی در مقابل شیعیان و سنی‌ها قرار دارد.

وی در همچنین تصریح کرد: ما در مجلس جلوگیری از اعدام شیخ نمر را پیگیری می‌کنیم که در این مسیر از وزارت خارجه کمک خواهیم گرفت البته آقای امیر عبداللهیان در این زمینه موضع‌گیری داشت و ما نیز در مجلس موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها