امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۲۳:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120089
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش حوزه پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خانه ملت،‌ حسین گروسی رئیس فراکسیون شاهد مجلس شورای اسلامی،‌ با اعلام ...

به گزارش حوزه پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خانه ملت،‌ حسین گروسی رئیس فراکسیون شاهد مجلس شورای اسلامی،‌ با اعلام برگزاری جلسه امروز فراکسیون شاهد با وزیر راه و شهرسازی، افزود: جلسه امروز دوشنبه (28 مهر) با حضور جمعی از اعضای فراکسیون شاهد و وزیر راه و شهرسازی برگزار شد و  پیرامون موضوعات مختلف بحث و تبادل نظری صورت گرفت.

نماینده مردم ملارد، قدس، شهریار در مجلس شورای اسلامی،‌ ادامه داد: رسیدگی به وضعیت پروژه‌های عمرانی از جمله مترو و راه‌ها مدنظر قرار گرفت همچنین بحث توسعه مترو شهر تهران و اتصال آن با شهرهای حومه این استان مورد تاکید واقع شد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، یادآور شد: امنیت حمل ونقل عمومی، ارزان بودن تردد به وسیله مترو و همچنین کاهش ترافیک و آلایندگی از مواردی بود که مورد تاکید قرار گرفت و مقرر شد تا توجه به گسترش متروی تهران و اتصال آن به شهرهای این استان در اولویت باشد.

گروسی با بیان اینکه توجه به موضوع راه‌ها از دیگر مواردی بود که در جلسه امروز مورد بحث واقع شد، گفت: ایمنی راه‌ها و توسعه آن به ویژه راه‌های روستایی از موارد مهمی بود که مورد تاکید نمایندگان قرار گرفت.

رئیس فراکسیون شاهد مجلس شورای اسلامی، گفت: همچنین مقرر شد با توجه به اینکه احداث بیمارستان‌هایی در شهرستان‌های شهریار، ملارد و رباط کریم که وزیر راه و شهرسازی مجری آن است در دستور کار این وزارتخانه واقع شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها