امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۱۹:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120111
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 61
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،سیامک سمیعی گفت: اجلاس هم اندیشی مسئولین سازماندهی و مدیریت شبکه آزمایشگاهی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،سیامک سمیعی گفت: اجلاس هم اندیشی مسئولین سازماندهی و مدیریت شبکه آزمایشگاهی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور با هدف ارزیابی عملکرد و میزان توفیق دانشگاههای علوم پزشکی در ایجاد و فعال سازی شبکه های دانشگاهی خدمات آزمایشگاهی، 29 مهر برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این همایش علاوه بر ارزیابی میزان پیشرفت در تحقق سازماندهی شبکه آزمایشگاهی دانشگاه های علوم پزشکی و بررسی عملکرد شبکه های دانشگاهی ارائه خدمات آزمایشگاهی به مقایسه کمی و کیفی وضعیت خدمات آزمایشگاهی قبل و بعد از اجرای برنامه تحول نظام سلامت پرداخته خواهد شد.

سمیعی تصریح کرد: طبق برنامه ریزی های انجام شده در این برنامه مستندات و اطلاعات مربوط به سازماندهی و عملکرد شبکه های آزمایشگاهی در دانشگاههای علوم پزشکی که از قبل جمع آوری شده است مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و نهایتاً چالشها و موانع پیش رو در ارتقای خدمات آزمایشگاهی مراکز تشخیصی درمانی دولتی بررسی شده و راهکارهای اجرایی برای رفع این مشکلات پیش رو با هم اندیشی شرکت کنندگان تبیین خواهد شد.

مدیرکل آزمایشگاه مرجع سلامت وزارت بهداشت گفت: از دیگر برنامه های این اجلاس تشریح برنامه های وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی توسط مدیران ستادی جهت ارزیابی و نظارت بر شبکه های آزمایشگاهی و تدوین گزارش وضعیت پاسخگویی و ارائه خدمات آزمایشگاهی در دانشگاههای علوم پزشکی برای ستاد کشوری برنامه تحول نظام سلامت  است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها