امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۱:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120125
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ایران در بیانیه‌ای با ابراز تأسف از مرگ مشکوک خبرنگار پرس تی وی در

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ایران در بیانیه‌ای با ابراز تأسف از مرگ مشکوک خبرنگار پرس تی وی در ترکیه، خواستار پاسخگویی شفاف دولت این کشور در این زمینه شد.

متن بیانیه انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ایران به شرح ذیل است:

خبر مرگ مشکوک خانم "سرنا شیم" خبرنگار پر تلاش شبکه تلویزیونی پرس تی وی در ترکیه، موجب تأسف و تأثر عمیق جامعه خبری به ویژه فعالان رسانه‌ای در ایران اسلامی شد.

مرگ این خبرنگار که شجاعانه در راه کشف حقیقت و آگاهی افکار عمومی از حمایت‌های پشت‌پرده آنکارا از تروریسم و افشای همدستی ترکیه با غرب برای سرنگونی دولت قانونی و مردمی "بشار اسد" گام برداشت و جان خود را در این مسیر فدا کرد، سند رسوایی دیگری برای مدعیان دروغین جریان آزاد اطلاع رسانی و حقوق بشر است.

انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ایران ضمن تسلیت درگذشت "سرنا شیم" به همکارانش در شبکه پرس تی وی، خواستار پاسخگویی شفاف دولت ترکیه در این زمینه است.

این انجمن از نهادهای بین المللی و همچنین دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌خواهد با استفاده از تمام ظرفیت های خود، موضوع را تا حصول نتیجه مطلوب، پیگیری کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها