امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۶:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120126
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فرحناز رافع اظهار داشت: در این طرح هزار و 145 سالمند از خانواده‌های شهدا،جانبازان و معلولان، 5 هزار و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فرحناز رافع اظهار داشت: در این طرح هزار و 145 سالمند از خانواده‌های شهدا،جانبازان و معلولان، 5 هزار و 906 سالمند بی سرپرست و هزار و 115 سالمند بدون فرزند تحت پوشش حمایت‌های مادی و معنوی داوطلبان قرار گرفتند.

وی با اشاره به سیر افزایشی جمعیت سالمند در کشور، گفت: سالمندان جوامع شهری به دلیل گستردگی مشکلات و حاکم شدن سبک زندگی مدرن، خدمات داوطلبان در این طرح بیشتر متوجه سالمندان شهری است.

وی ادامه داد: در این طرح داوطلبان با سرکشی، انجام امور روزانه، همراهی آنان در اردوها،سفرهای زیارتی و ارائه خدماتی همچون بهداشتی- درمانی ، فرهنگی حمایتی سعی در برطرف کردن نیازهای آنان به نیابت از فرزندان شان دارند.

به گفته رئیس سازمان داوطلبان در بازه زمانی یاد شده، 2 هزار و 788داوطلب با مشارکت 717 نفر از کارکنان جمعیت هلال احمر، توانستند به ارائه خدمات درمانی به 5 هزار و 346 سالمند و همچنین توزیع بیش از 18 هزار و 490 بسته حمایتی ، معیشتی و بهداشتی بپردازند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها