امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۴:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120183
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 143
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان، فریبرز زاهدی ظهر امروز در نشست خبری ششمین همایش بین‌المللی ادیان توحیدی اظهار کرد: این همایش ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان، فریبرز زاهدی ظهر امروز در نشست خبری ششمین همایش بین‌المللی ادیان توحیدی اظهار کرد: این همایش 16 بهمن ماه 93 در اصفهان و در هتل عباسی با حضور نمایندگان و سران رهبران ادیانی چون مسیحیت، یهودیت، زرتشت، سابعین، کلیمیان و عاشوری‌ها برگزار خواهد شد.

وی افزود: این همایش دو بخش عمومی و تخصصی دارد و با حضور نمایندگان مقامات استانی و کشوری برگزار خواهد شد و ارائه دهندگان مقالات برتر نیز در این همایش حضور خواهند داشت.

دبیر اجرایی ششمین همایش بین‌المللی ادیان توحیدی اضافه کرد: با برخی از کشورها از جمله خواهرخوانده‌های اصفهان از طریق شهرداری اصفهان رایزنی شده و شاهد حضور مهمانان خارجی هم خواهیم بود.

وی با اشاره به چند ویژگی مهم این همایش اضافه کرد: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این همایش نقش تعیین‌کننده ادیان در مقابله با ظهور و بروز ادیان‌ و فرقه‌های کاذبی است که به صورت افراطی در خاورمیانه رشد پیدا کرد.

زاهدی نقطه برجسته دیگر این همایش را وجه علمی آن دانست و افزود: مقالات ارائه شده به دبیرخانه به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی خواهد بود و تنوع مشارکت‌کنندگان کشوری با همکاری نهاد ریاست جمهوری، وزارت امور خارجه، سازمان ارشاد اسلامی و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در این دوره از همایش متجلی خواهد بود.

وی همچنین از مشارکت نهادهای علمی و مرکز اسنادی علوم جهان اسلام، انجمن جامعه‌شناسان ایران و نهادهای استانی از قبیل شهرداری، استانداری و ارشاد در این همایش خبر داد.
انتهای پیام/2301/صا20/چ3000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها