امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 19
۰۲:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12021
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۲
تعداد بازدید: 112
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس محمدرضا عارف نامزد یازدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری، با حضور در برنامه ضبط‌ شده ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس محمدرضا عارف نامزد یازدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری، با حضور در برنامه ضبط‌ شده «بادوربین» شبکه اول سیما به بیان برنامه ها و دغدغه‌های خود در انتخابات پرداخت.
عارف در ابتدای برنامه با اشاره به سوابق تحصیلی، کاری و هچنین فعالیت‌های خود در عرصه‌های اجتماعی، سیاسی و مذهبی در گفت: منش مدیریتی من اخلاق‌گرایی و حاکمیت عقلانیت بود و تلاش کردم تا از طریق هماهنگی با بخش‌ها و افراد مختلف، فعالیت‌های خود را دنبال کنم.

وی افزود: ارزیابی سایرین از عملکرد من، عموما ارزیابی مثبتی بود و همین مسئله باعث شد تا من ارتقای جایگاه پیدا کنم و خوشحال هستم که توانستم در سه دهه گذشته چه در امور اجرایی، چه در عضویت در شوراها و نهادهای بالادستی همانند مجمع تشخیص مصلحت نظام، شورای عالی انقلاب فرهنگی، فرهنگستان و علوم و ریاست سه انجمن علمی و عضویتم در کادر هیئت علمی دانشگاه صنعتی شریف تجارب ارزنده‌ای را کسب کنم.

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت:‌ بنا به احساس تکلیفی که کردم و شرایطی که کشورمان در آن قرار دارد، این افتخار را پیدا کردم تا به عنوان یک نامزد در این دوره از انتخابات شرکت کنم و چنانچه مردم خوب کشورمان تشخیص دادند، افتخار خدمتگزاری آنها را برعهده بگیرم.
عارف ادامه داد: فکر می‌کنم با توجه به شناختم از مشکلات، پتانسیل‌ها و توانایی کشور و همچنین ارتباط خوبی که با نهادهای نظام و نخبگان کشور و تعامل خوبی که با جریانات سیاسی کشور دارم، بتوانم دولتی مقتدر و توانا تشکیل دهم تا بتوانیم کشور را با توجه به سند چشم‌اندازی که میثاق همه ماست به پیش ببریم و در افق چشم‌انداز به جایگاه اول در منطقه برسانیم.
ادامه دارد...
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها