امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۸:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120240
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۴۷
تعداد بازدید: 34
شهلا میرگلوبیات در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: همزمانی جنایت اسیدپاشی‌ها در اصفهان و بررسی طرح امر به معروف و نهی از منکر در مجلس شورای ...

شهلا میرگلوبیات در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: همزمانی جنایت اسیدپاشی‌ها در اصفهان و بررسی طرح امر به معروف و نهی از منکر در مجلس شورای اسلامی را نباید نادیده گرفت و قطعا تحت تأثیر قرار دادن این طرح و ساختن چهره‌ای مخدوش از موضوعاتی مانند عفاف و حجاب چیزی جز نقشه دشمن نمی‌تواند باشد.

وی ادامه داد: بر اساس اخبار منتشر شده 4 خانم قربانی این جنایت شده اند که دو نفر از آنها چادری بوده است بنابراین موضوعی که از سوی رسانه‌های بیگانه مطرح می‌شود مبنی براینکه اسیدپاشی‌ها طرحی برای برخورد با بدحجابی است کاملا منتفی می‌شود و این کار نیاز به یک انگیزه قوی‌دارد که فرد حاضر می‌شود خود را در گیر مسائل قضایی و قانونی کند و سلامت و حتی زندگی یک نفر را به مخاطره بیندازد.

این عضو فراکسیون زنان مجلس تصریح کرد: این انگیزه نمی‌تواند بدحجابی باشد و شخصی به این دلیل خود را درگیر مسائل قضایی و انتظامی نمی‌کند حتی شاید داشتن انگیزه انتقام را بتوان در این مورد مطرح کرد و قوه قضائیه و نیروی انتظامی باید سریع در این مورد ورود پیدا کند.

میرگلوبیات تصریح کرد: این موضوع بی شک اقدامی از سوی بدخواهان و دشمنان است که به دنبال ایجاد احساس ناامنی و تشویش روانی در جامعه هستند.

وی ادامه داد: رسانه‌ها در این زمینه مسئولیت خطیری در راستای انتشار اخبار صحیح دارند و نباید به انتشار اخباری که پایه و اساس حقیقی ندارد، دامن بزنند.

این عضو فراکسیون زنان افزود: همزمانی این موضوع با بررسی طرح آمران به معروف و ناهیان از منکر در مجلس نیز معنی دار است و نشان می‌دهد نقشه دشمنان انقلاب و نظام است چرا که هم اکنون عزم و جدیت در زمینه عفاف و حجاب ایجاد شده است و این اقدامات برای ایجاد یک مانع در مسیر اجرایی شدن قوانین مربوط به عفاف و حجاب است.

به گزارش فارس، ساعت 11 صبح روز 27 مهر بود که اخباری در خصوص اسیدپاشی به یک خانم در اصفهان در رسانه‌ها منتشر شد و به دنبال آن در روزهای آینده فرماندار اصفهان با تأیید این خبر تعداد قربانیان این حادثه را 4 نفر اعلام کرد.

این در حالی است که رسانه‌های بیگانه بیکار ننشستند و این موضوع را راهی برای برخورد با بی حجابی در جامعه که از سوی گروهی خاص برنامه ریزی شده است، عنوان کردند.

به دنبال این حوادث دادستان کل کشور طی حکمی به دادستان عمومی و انقلاب اصفهان دستور تسریع در شناسایی و دستگیری عامل یا عاملین احتمالی اسید پاشی در حوزه قضایی اصفهان را با بهره گیری از قضات مجرب و بسیج کلیه امکانات انتظامی و امنیتی صادر نمودند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها