امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۹:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120254
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۴۷
تعداد بازدید: 69
مجید بوجارزاده در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به ورود اولین موج سرما به کشور گفت: مصرف گاز با ورود این ...

مجید بوجارزاده در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به ورود اولین موج سرما به کشور گفت: مصرف گاز با ورود این موج به 220 میلیون مترمکعب در بخش خانگی رسیده است که نسبت به 5 روز قبل که هوا مساعد بود 30 میلیون مترمکعب افزایش مصرف داشته‌ایم.

سخنگوی شرکت ملی گاز ایران با اشاره به اینکه محدودیتی برای ارسال گاز به صنایع و نیروگاه‌ها ایجاد نشده است، خاطر نشان کرد: هم اکنون نیروگاه‌ها 110 میلیون مترمکعب گاز مصرف می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه در هیچ نقطه از کشور تاکنون قطع و یا افت فشار گاز گزارش نشده است، اظهار داشت: مصرف‌کنندگان باید نسبت به مصرف گاز توجه لازم را داشته باشند تا ضمن صرفه‌جویی بتوانیم گاز را به تمام نقاط کشور ارسال کنیم.

بوجارزاده تصریح کرد: یکی از نکاتی که باید توسط مصرف‌کنندگان به دقت مورد بررسی قرار بگیرد وسایل گازسوز و دودکش‌هاست به طوری که مسیر دودکش‌ها باید مورد بازرسی قرار گرفته تا مسدود نباشد که با خطری مواجه نشوند.
انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار