امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۶:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120257
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۴۷
تعداد بازدید: 25
مناف هاشمی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با بیان اینکه تا الان هیچ توافقی برای حق پخش تلویزیونی بین صدا و سیما و ...

مناف هاشمی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با بیان اینکه تا الان هیچ توافقی برای حق پخش تلویزیونی بین صدا و سیما و فدراسیون فوتبال نشده است، گفت:‌ یکسری پیگیری‌ها و تلاش‌هایی را حتی امروز نیز برای این موضوع داشتیم اما همچنان هیچ توافقی نشده است. متأسفانه تلویزیون نمی‌خواهد حق پخش تلویزیونی را بپردازد و فدراسیون فوتبال هم می‌خواهد کارش را انجام دهد.

وی در مورد اینکه به عنوان نماینده ورزش در این خصوص حامی صدا و سیما است یا فدراسیون فوتبال گفت: درخواست فدراسیون برای حق پخش منطقی است اما مسئولان صدا و سیما هم ملاحظاتی دارند که قرار بود توافق لازم را انجام دهیم که تا الان هیچ جوابی به ما ندادند.

هاشمی گفت: طبق جمع‌بندی‌هایی که داشتیم بیشتر از این نمی‌توانم اطلاعات بدهم و فقط تا این اندازه بگویم که از روز گذشته تا حالا منتظر پاسخ نهایی مسئولان صدا و سیما برای حق پخش هستیم هر چند که در این خصوص امروز جلسه‌ای برگزار نشده است.
انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها