امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۰:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12026
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۲
تعداد بازدید: 158
به‌گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی خانه ملت، پیرو خبر منتشرشده در روزنامه‌ها و  سایر رسانه‌ها درباره ...

به‌گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی خانه ملت، پیرو خبر منتشرشده در روزنامه‌ها و  سایر رسانه‌ها درباره سفر سال 91 رئیس جمهور به نیویورک به همراه جمعی از اعضای خانواده مسئولان و مدیران ارشد کشور، کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس امروز شنبه 11 خرداد برای شفاف‌تر شدن این موضوع توضیحاتی را ارائه کرده است، که متن این توضیحات به شرح ذیل است:

به استحضار ملت شریف ایران می‌رساند:

قضاوت کمیسیون اصل نودم درباره عزیمت همسر و فرزند حمید بقایی مستند به گزارشی است که قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه از اداره جایگاه‌های دولت و دفتر رئیس‌جمهور اخد و به کمیسیون داده است.

بر این اساس نام خانم طیبه ترکستانی در ردیف 21 با گذرنامه سیاسی شماره 9010733 و امیررضا بقایی در ردیف 75 با گذرنامه سیاسی شماره 9010733 در فهرست عزیمت کنندگان درج شده است.

پیوست یک را اینجا ملاحظه کنید.

پیوست دو را اینجا بخوانید.

از سوی دیگر عدم تکذیب موضوع از سوی معاون امور مجلس ریاست‌جمهوری که در سه فقره نامه در تاریخ‌های 16 مهر 91، 24 دی 91 و 24 اردیبهشت 92 از آن مرجع استعلام و فهرست یادشده نیز ارسال شده بود، مؤید صحت گزارش اداره جایگاه‌ها به‌شمار می‌آید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها