امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۵:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12027
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۲
تعداد بازدید: 125
 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، محمد رویانیان درباره مذاکرات ظهر امروز با نلو وینگادا گفت: ...

 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، محمد رویانیان درباره مذاکرات ظهر امروز با نلو وینگادا گفت: پیش از این در چین با آقای وینگادا درباره مطالبات ایشان از پرسپولیس که مربوط به سال های گذشته است، مذاکراتی داشتیم و اخیرا نیز با پرداخت بخشی از مطالبات ایشان اقدامات لازم برای صدور حکم در فیفا را انجام دادیم.

وی افزود: یکی از اهداف سفر بنده به امارات حل و فصل نهایی مشکل باشگاه پرسپولیس با این مربی پرتغالی بود که امروز در دبی مذاکرات خوبی با هم داشتیم و اختلافات مالی حل و فصل شد. آقای وینگادا بعد از بازی ایران و قطر با ارسال نامه ای به کمیته حل اختلاف فیفا مراتب توافق خود با باشگاه پرسپولیس و حل و فصل نهایی این موضوع را اعلام خواهند کرد. بنابر این هواداران نگران کسر امتیاز و محرومیت های دیگر برای باشگاه پرسپولیس نباشند.

رویانیان درباره سایر برنامه های خود در سفر به امارات گفت: احتمال دارد در آستانه بازی مهم ایران و قطر دیداری با آقای کی روش داشته باشم و امشب مذاکرات اقتصادی برای جذب اسپانسر فصل آینده خواهیم داشت و در صورت توافق نهایی این موضوع را رسما اعلام خواهیم کرد.

همچنین در این سفر با برخی از ایرانیان مقیم دبی که در امارات فعالیت تجاری انجام می دهند مذاکراتی خواهیم داشت تا از این طریق برای پرسپولیس اقدام به درآمدزایی و فعالیت های اقتصادی کرده و گام های جدیدی در این زمینه برداریم.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها