امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۱:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120289
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۳۱
تعداد بازدید: 105
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ روابط عمومی انجمن روزنامه نگاران مسلمان به مناسبت ارتحال مجاهد مبرز انقلاب اسلامی ایران حضرت آیت الله

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ روابط عمومی انجمن روزنامه نگاران مسلمان به مناسبت ارتحال مجاهد مبرز انقلاب اسلامی ایران حضرت آیت الله محمدرضا مهدوی کنی پیام تسلیتی صادر کرد که مشروح این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

حضرت آیت الله مهدوی کنی از اساتید درس اخلاق اسلامی و از علمای برجسته ، عمر پر برکت خویش را در راه ترویج اخلاق و تعالیم اسلام و تربیت و هدایت جوانان ایران اسلامی گذراند و پس از سال ها مجاهدت در راه خدا با قلبی مملو از محبت به باریتعالی در جوار حرم امن الهی دعوت حق را لبیک گفت.

مرحوم آیت الله مهدوی کنی از زمره روحانیون برجسته ای از حیث فقهی و علمی بود که در طول دوران عمر با برکت خویش، شاگردان فراوانی را تربیت و تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرد.

آن مرحوم، از پیشکسوتان، حامیان نهضت امام خمینی(ره) و از یاران صدیق رهبری معظم انقلاب و از پشتیبانان نظام مقدس جمهوری اسلامی بود و درکوران سخت انقلاب از هیچ تلاشی دریغ نورزید.

آسمان علم،‌ عرفان و سیاست، بی شک امروز سوگوار فقدان مردی است که عمری را با درایت، ‌استقامت و پرتوافشانی در مسیر ترویج فرهنگ اسلام و انقلاب سپری کرد.

فقدان این شخصیت روحانی ،‌ مجاهد، ‌انقلابی و ممتاز برای آشنایانِ رتبه ی انقلابی و معنوی آن بزرگوار مصیبتی اندوه‌بار و برای شاگردان و مستفیضان محضر پر فیضش خسارتی بزرگ است.

انجمن روزنامه نگاران مسلمان  تسلیت صمیمانه ی خود را به مقام عظمای ولایت ،‌ مراجع عالیقدر،‌ شاگردان و ارادتمندان ایشان،‌ بیت مکرّم و مردم متدین ایران اسلامی معروض داشته و علوّ درجات و شمول رحمت حق و حشر با اولیاء الله را برای  آن مرحوم از خداوند متعال مسئلت می نماید.

انجمن روزنامه نگاران مسلمان

29/ 7 / 1393

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار