امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۹:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12031
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۲
تعداد بازدید: 95
حسین طلا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره نتیجه بررسی تأیید صلاحیت‌های چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: نتیجه نهایی تأیید ...

حسین طلا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره نتیجه بررسی تأیید صلاحیت‌های چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: نتیجه نهایی تأیید صلاحیت‌ها فردا 12 خرداد به اتمام می‌رسد و تا 13 خرداد جمع‌بندی‌های نهایی از طریق فرمانداری‌ها اعلام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه کسانی که نسبت به احکام اولیه اعتراض داشته‌اند در هیأت مرکزی اعتراضات آنها در حال بررسی است گفت: از 13 تا 15 خرداد فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها اسامی نهایی را از طریق آگهی‌های رسمی و رسانه‌ها اعلام می‌کند.

طلا یادآور شد: بعد از بررسی پرونده‌های هیأت نظارت شهر تهران که تأیید صلاحیت شده‌های اجرایی را مورد بررسی قرار داده بود 113 نفر تأیید نشده بودند که هیأت نظارت با بررسی مدارک 61 نفر از این تعداد را در هیأت نظارت تأیید کرد.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا استان تهران خاطرنشان کرد: تاکنون هزار و 672 نفر تأیید صلاحیت شدند و به ازای هر صندلی شورای شهر تهران 53 نفر نامزد هستند.

وی درباره حضور هنرمندان و ورزشکاران در انتخابات شورای اسلامی شهر تهران اشاره کرد و گفت: براساس قانون حضور هنرمندان و ورزشکاران در انتخابات شورای شهر منع نشده است و پرونده آنها مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

طلا خاطرنشان کرد: در بررسی اولیه هیأت‌های اجرایی شهرستان‌های استان تهران 634 نفر رد صلاحیت شدند که از این تعداد 600 نفر اعتراض کردند که 314 نفر آنها تأیید شدند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها