امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 22
۰۷:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120343
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، انصاری عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر  در جلسه علنی امروز شورای شهر در واکنش به اقدام سازمان فرهنگی و هنری ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، انصاری عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر  در جلسه علنی امروز شورای شهر در واکنش به اقدام سازمان فرهنگی و هنری شهرداری در مورد رها سازی پرندگان در روز عید غدیر گفت: اخیرا سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران اقدام به رهاسازی پرنده کرده است و جای سوال است بر اساس کدام اصل و اصول مصوب، دست به چنین اقدامی زده و هزینه‌های آنرا از کجا تامین کرده است؟

وی گفت:‌ اگر هزینه این رهاسازی پرنده شخصی بوده است بهتر است این افراد در اوقات فراغت خود و در منزل شخصی‌شان این کار را انجام می‌دادند.

در جلسه امروز همچنین احمد دنیامالی رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر  افزود: بر اساس آمار شهرداری ۱۵ هزار کارتن خواب در تهران وجود دارد.

وی ادامه داد:  پیش از این بر اساس اطلاعات و آمار تصور می‌کردم که جمعیت کارتن خواب‌های پایتخت هفت الی 10 هزار نفر است اما متاسفانه در مصاحبه مطبوعاتی اعلام شد که این تعداد به 15 هزار کارتن خواب رسیده است.

وی همچنین در مورد رأی گیری روز یکشنبه که به صورت کتبی برگزار شد، تاکید کرد: رای گیری کتبی غیر قانونی است و بر اساس مصوبه خود شورا باید این رای گیری به صورت شفاهی و در صحن باشد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها