امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۲:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120351
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد، ستاد اجرایی بیستمین نمایشگاه مطبوعات در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد، ستاد اجرایی بیستمین نمایشگاه مطبوعات در اطلاعیه‌ای با اشاره به گروه‌بندی اولیه متقاضیان در خصوص ثبت‌نام قطعی در نمایشگاه توضیحاتی ارائه کرد.

متن اطلاعیه ستاد اجرایی نمایشگاه مطبوعات بدین شرح است:

1) با توجه به جمع‌آوری اطلاعات از نوع، ترکیب و متراژ درخواستی متقاضیان غرفه نمایشگاهی، گروه‌بندی اولیه، با اصلاحاتی به 16 گروه اصلی تقسیم شد که ترکیب‌بندی کلّی آن به شرح جدول مربوطه است.

2) ثبت‌نام قطعی از ساعت 8 صبح پنجم آبان تا آخر وقت هشتم آبان انجام می‌گیرد. کسانی که در این فاصله نسبت به جانمایی اقدام نکنند به منزله انصراف از حضور در نمایشگاه تلقی می شود.

3) مرجع مجوز گروه‌های حاضر در نمایشگاه به شرح زیر است:

رسانه‌ها: هیئت نظارت بر مطبوعات

کسب‌وکار مرتبط: وزارتخانه یا اتحادیه ذیربط

تشکل‌های مطبوعاتی: دستگاه ذیربط یا عضویت در شورای هماهنگی تشکل‌های  ذیربط (مدیریتی مطبوعات یاروزنامه‌نگاری)

4) جدول تفکیکی آخرین وضعیت متقاضیان در جدول شماره 1 آمده است. این دسته از متقاضیان چنانچه مشمول گروه دیگری نیز هستند و تمایل دارند در آن گروه بمانند تا ساعت 12 روز چهارشنبه (30 مهرماه) به کارشناسان ستاد برگزاری نمایشگاه مطبوعات (شماره تلفن 88328104 ) اطلاع دهند تا در صورت امکان، جابجایی لازم انجام گیرد.

5) بعضی از رسانه‌ها در نامواره، تبلیغات یا متن مطالب، خود را به غیر از نام و سایر مشخصات مصوب هیئت نظارت بر مطبوعات می‌نامند، یا ماده 18 قانون مطبوعات (الزام درج شناسنامه در رسانه) را رعایت نمی‌کنند، اگرچه تخلفات از قانون مطبوعات، جداگانه نیز رسیدگی می‌شود امّا در عین حال در نمایشگاه مطبوعات به چنین رسانه‌هایی غرفه داده نمی‌شود و در روز ثبت‌نام قطعی، امکان جایابی الکترونیک نخواهند داشت.

6) سازمان‌ها، شرکت‌ها و اداراتی که نام آنها در جدول شماره 2 آمده است می‌توانند در غرفه رسانه دارای مجوز متعلق به سازمان خود یا در قالب روابط عمومی دستگاه (بالاترین مرتبه سازمانی) حضور یابند.

7) آن دسته از رسانه‌هایی که فاقد مجوز هستند امکان حضور در نمایشگاه را ندارند. از آنجا که احتمال می‌رود این دسته از رسانه‌ها  که نام آنها در جدول شماره 2 آمده است درخواست خود را با نامی غیر از نام مصوب ارائه داده باشند در صورتی که تصویر مجوز از هیئت نظارت بر مطبوعات را تا ساعت 12روز چهارشنبه (30 مهرماه) به ستاد برگزاری نمایشگاه مطبوعات (شماره تلفن 88328104 ) ارسال کنند در گروه‌بندی‌ها قرار می‌گیرند تا بتوانند با سایر متقاضیان در روزهای پنجم تا هشتم آبان ماه جایابی الکترونیک نمایند.

8) موارد تکراری و ادغامی نیز در جدول شماره 1 آمده است.

9) تحویل غرفه به کلیه کسانی که قبلاً در سایت نمایشگاه، پیش ثبت نام کرده اند (جدول 1) قطعی است.

10) سایت نمایشگاه (www.pressexpo.ir) روز چهارشنبه 30 مهرماه از ساعت 8 صبح تا 2 بعدازظهر مجدداً برای پیش ثبت نام باز می‌شود. ستاد نمایشگاه اگرچه تلاش خواهد کرد برای این دسته از متقاضیان نیز تمهیدات لازم را ببیند امّا با توجه به محدویت فضا این پیش ثبت نام به معنای تعهد واگذاری غرفه نخواهد بود .

11) در ثبت نام قطعی امکان درخواست متراژ مازاد بر پیش ثبت‌نام یا مازاد بر سقف مجاز وجود ندارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها