امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۵:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120355
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 10
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دانشکده مجازی دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان قطب علمی یادگیری الکترونیکی در آموزش پزشکی، در راستای ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دانشکده مجازی دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان قطب علمی یادگیری الکترونیکی در آموزش پزشکی، در راستای توسعه آموزش های مجازی برای اولین بار درکشور با همکاری دانشکده پیراپزشکی اقدام به راه اندازی رشته دکتری تخصصی (PhD) کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی به شیوه مجازی کرده است.

براین اساس متقاضیان تحصیل در دانشکده مجازی دانشگاه علوم پزشکی تهران که تمایل به ادامه تحصیل در این رشته را دارند می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت دانشکده مجازی به آدرس: http://etums.tums.ac.ir مراجعه کرده و تا پایان وقت اداری 14 آذرماه 93 برای ثبت‌نام اقدام کنند.

با توجه به اهمیت رشته دکتری تخصصی (PhD) کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی، ماهیت خاص رشته تحصیلی و با تکیه بر توانمندی گروه کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی دانشگاه، این رشته در مقطع دکتری تخصصی برای اولین بار در ایران و در دانشگاه علوم پزشکی تهران، به شیوه مجازی (نیمه حضوری) ارائه می شود.

در ارائه این رشته سعی شده تا ضمن حفظ کیفیت، امکان تحصیل برای افرادی که امکان حضور تمام وقت در دانشگاه را ندارند، فراهم آید. به علاوه امکان پوشش سبک های یادگیری متنوع و بهره گیری از سایر مزایای یادگیری الکترونیکی فراهم می شود.
انتهای پیام/
   
 
   
 
   
 
   
 
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار