امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120363
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، قطعی برق علاوه بر اینکه در کار روزانه مردم اختلال ایجاد کرده سبب شده است تا ساکنان مناطق ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، قطعی برق علاوه بر اینکه در کار روزانه مردم اختلال ایجاد کرده سبب شده است تا ساکنان مناطق روستایی نتوانند به موقع و به میزان مورد نیاز نان و برخی از مایحتاج ضروری خود را که وابسته به تامین برق است تهیه کنند که در این بین بارش سنگین برف در روستاهای کوهستانی شهرستان گردشگری سرعین و بسته شدن برخی از این راه‌ها بر دامنه این مشکلات افزوده است.

قطعی برق که از دیروز در اکثر مناطق روستایی و شهری و حتی حاشیه شهرهای اردبیل نیز اختلالاتی را به وجود آورد همچنان در برخی از مناطق برقرار نشده در حالی که شرکت برق به سرعت می‌توانست در این زمینه اقدام کرده و برق بخش‌های عظیمی از روستاهای سرعین، اردبیل و مشگین‌شهر را تامین کند.

علاوه بر آن تامین نشدن سوخت مورد نیاز در روستاها و تکمیل نشدن طرح گازرسانی در برخی از مناطق سردسیر این استان به ویژه روستاهای سرعین سبب شده است تا هموطنان در تامین سوخت مورد نیاز دچار مشکل شوند که در برخی از مدارس نیز نبود سوخت مناسب از نوع نفت سبب شده تا دانش‌آموزان در سرمای زیر 15 تا 15 درجه در مناطق کوهستانی با سخت‌ترین شرایط به تحصیل خود ادامه دهند.

اما در این بین به نظر می‌رسد برخی از وعده‌های داده شده مبنی بر گازدار شدن مدارس از طریق سیستم پکیج و همچنین دوگانه‌سوز شدن بسیاری از نانوایی‌ها تنها در حد شعار باقی مانده و هیچ اقدام عملی با گذشت 6 ماه از سال انجام نشده است به طوری که برخی از روستاها به رغم لوله‌کشی گاز هنوز از تزریق و بهره‌گیری از مزایای آن بی‌بهره هستند.

انتهای پیام/62001/ق20/ف4004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار