امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 24
۲۱:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120374
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران، مراسم اختتامیه شانزدهمین همایش ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران، مراسم اختتامیه شانزدهمین همایش بین المللی و نهمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی با حضور مسئولان و صاحبنظران این حوزه برگزار شد.

در این مراسم نایبی با بیان اینکه مترو تهران با اجرای طرح ایستگاه محوری و ارائه خدمات متمرکز شده در این جهت، حرکت رو به جلویی را آغاز کرده است، گفت: ما در شهری زندگی می‌کنیم که به گفته کارشناسان فن با احتساب آلودگی بسیار بالای شهر تهران و وجود گسل‌های زلزله ، بروز مشکلات و حوادث مختلف محتمل است.

وی با اشاره به اینکه حوادث احتمالی به دلایل نبود و کمبود ایمنی به وجود می آیند، افزود: باید تدبیری برای این حوادث اندیشیده شود و مخترعین ، مبتکرین و صاحب نظران این حوزه هستند که می‌توانند با افکار و اندیشه های خود خدمات رسانی بهتری را در این زمینه ارائه دهند.

به گفته مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران، مسئولان شرکت بهره برداری مترو با سازمان‌هایی مانند ستاد بحران شهر تهران،آتش نشانی و اورژانس جلساتی را برگزار کرده‌اند و نتیجه به دست آمده نشان دهند آن است که تا کنون کارهای زیادی در خصوص ایمنی و امداد رسانی در شرایط بحرانی صورت نگرفته است. به همین دلیل باید جلسات بیشتری با سازمان های مرتبط با این حوزه‌ها برگزار شود و به تجهیزاتی که مخصوص مترو است تجهیز شوند تا در مواقع نیاز بهتر کمک رسانی صورت گیرد.

نایبی اظهار داشت: برای اینکه به اهداف خود نزدیک شویم نیاز به تکنولوژی های روز داریم و امیدواریم با کمک صاحبنظران این حوزه رسیدن به این اهداف محقق شود.

وی با اشاره به شعار شهردار محترم تهران برای محقق شدن ساخت 30 کیلومتر مترو در سال اشاره کرد و افزود: سالانه خطوط زیادی به مترو اضافه می شود که در حال حاضر خط 3 و 7 در حال ساخت است.

نایبی گفت: وقتی با این چنین سرعتی مترو می‌سازیم و بهره برداری می کنیم باید به این موضوع فکر کنیم که با این حجم جابجایی مسافر در شرایط بحرانی دیگران چگونه به ما دسترسی پیدا کرده و به ما کمک خواهند کرد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران با تاکید براینکه هر رام قطار واگن بیش از 1500 نفر را در خود جای می‌دهد و روزانه حدود سه میلیون نفر با مترو تردد می‌کنند، خاطرنشان کرد: در حادثه‌ای که چندی پیش در مترو رخ داد نشان داد افراد که برای خدمات رسانی حضور پیدا کردند برای کمک رسانی مشکلاتی را پیش رو دارند.

وی در خاتمه گفت: خواسته من در این جمع ارائه پیشنهادات و راهکارهای جدید و مناسبی برای خدمت رسانی به سه میلیون مسافری است که در روز جا به جا می‌شوند.

به گزارش فارس در مراسم اختتامیه شانزدهمین همایش بین المللی حمل و نقل و نهمین نمایشگاه تخصصی دستاوردهای صنعت ریلی با معرفی برترین‌های این حوزه در سالن همایش‌های رازی برج میلاد تهران برگزار شد، شرکت بهره برداری مترو تهران توانست به عنوان برترین شرکت حمل و نقل ریلی برای سومین سال پیاپی دست یابد.

همچنین نایبی ،مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران به عنوان مدیرعامل نمونه و برتر در حوزه حمل و نقل شناخته شده و جایزه خود را در این مراسم دریافت کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها