امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۲:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120395
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مجامع سیاسی در کشورهای مختلف اتفاق نظر دارند که «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مجامع سیاسی در کشورهای مختلف اتفاق نظر دارند که «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین درک کرده است که اقدامات آمریکا تنها مانع پیش روی تقدیم طرح تشکیل دولت مستقل فلسطینی به شورای امنیت نیست بلکه موانعی از جانب خود نزدیکان نیز وجود دارد.

این منابع آگاه به «المنار» گفتند که عباس در خلال کنفرانس غزه که هفته پیش برگزار شد (جزئیات بیشتر) هشدارهای بسیاری در این مورد دریافت کرده است و همه جهت‌های هشدار دهنده خواستار آن بوده‌اند که به جای مراجعه به شورای امنیت، طرح عربی شناسایی اسرائیل در کنار فلسطین بررسی شود.

در صورتی که طرح محمود عباس در شورای امنیت رد شود وی به عنوان گزینه استراتژیک دوم به سازمان‌های مختلف بین‌المللی رجوع خواهد کرد.

چند روز پیش «قیس عبدالکریم» مشهور به ابو لیلی عضو کمیته اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین «ساف» اعلام کرد که برخی دولت‌های عربی با همدستی آمریکا و رژیم صهیونیستی بر تشکیلات خودگردان فشار وارد می‌کنند تا طرح پایان اشغالگری در فلسطین را به شورای امنیت نبرد. ابو لیلی افزود که زمان تقدیم این طرح به شورای امنیت هنوز مشخص نیست و مقامات در حال مشورت هستند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار