امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۱:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120406
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دبیرکل سازمان ملل بر لزوم توجه به راه‌حل سیاسی به همراه راه‌حل نظامی برای رفع تهدید گروه

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دبیرکل سازمان ملل بر لزوم توجه به راه‌حل سیاسی به همراه راه‌حل نظامی برای رفع تهدید گروه تروریستی داعش در سوریه شد.

بان‌کی‌مون که در نشست شورای امنیت سخن می‌گفت، به حاضران تصریح کرد: «هدف بلندمدت استراتژیک ما در سوریه همچنان، راه‌حل سیاسی است؛ یک راه‌حل صرف نظامی، می‌تواند سبب رادیکالیزه شدن بیشتر گروه‌های مسلح سنی‌ و خشونت‌های بیشتر شود».

به گزارش خبرگزاری رویترز، دبیرکل سازمان ملل روز سه شنبه با اشاره به وضعیت شهر عین‌العرب(کوبانی) هم گفت: «کوبانی(عین‌العرب) یکی از مناطق بسیاری در سوریه است که در آن غیرنظامیان در تهدید قریب‌الوقوع هستند».

آقای دبیرکل که بارها با اتخاذ مواضع غیرواقعبینانه و مزورانه دولت سوریه را محکوم کرده، باز هم در ادامه این اظهاراتش مدعی شد: «دولت سوریه همچنان با "بیرحمی" به حملات خود به مناطق پرجمعیت ادامه می‌دهد».

بان‌کی‌مون در پایان اظهاراتش از شورای امنیت سازمان ملل خواست از تلاش‌های «استفان دی میستورا» نماینده ویژه این سازمان در سوریه حمایت کنند تا به گفته او «زمینه حل سیاسی بحران سوریه فراهم شود»؛ نماینده‌ای که پس از کوفی عنان و الاخضر الابراهیمی، برای سومین باز مسئول این پرونده شده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها