امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۸:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12041
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۱
تعداد بازدید: 146
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری عراقی السفیر نیوز، سوزان السعد نماینده پارلمان لبنان از فراکسیون فضیلت گفت که اطلاعاتی وجود دارد که نشان ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری عراقی السفیر نیوز، سوزان السعد نماینده پارلمان لبنان از فراکسیون فضیلت گفت که اطلاعاتی وجود دارد که نشان می‌دهد سران القاعده به دنبال مسموم کردن زایران امام موسی کاظم (ع) بوده‌اند تا فتنه مذهبی را در میان شیعیان و اهل تسنن در عراق ایجاد کنند.

سعد در بیانیه‌ای که از طریق دفتر مطبوعاتی‌اش منتشر شده، تاکید کرد که اطلاعات موکدی به دست وی رسیده که نشان می‌دهد عناصر القاعده به دنبال توزیع آب و خوردنی و شیرینی هایی هستند که حاوی سم بوده و با پوشش های زرد و قرمز پوشانده شده است.

السعد که عضو فراکسیون همبستگی ملی عراق نیز هست، از وزارت بهداشت و نیروهای امنیتی خواست تا تدابیر امنیتی لازم برای به شکست کشاندن این اقدامات تروریستی را که برای از بین بردن تعداد هر چه بیشتر از مردم عراق است را به شکست بکشانند.

وی از تمامی عراقی‌ها خواست تا صفی مستحکم در برابر تروریسم باشند و فرصت را از تمام کسانی که در کمین ملت و سرزمین عراق نشسته‌اند بگیرند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها