امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۴:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120412
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سخنگوی وزارت خارجه اوکراین از مسکو خواست با توجه به نفوذش بر مناطق شرقی اوکراین، مانع

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سخنگوی وزارت خارجه اوکراین از مسکو خواست با توجه به نفوذش بر مناطق شرقی اوکراین، مانع انتخابات پارلمانی در این مناطق شود.
به گزارش خبرگزاری ریانووستی، «یون پربینیس» سخنگوی وزارت خارجه اوکراین روز سه شنبه با درخواست از مسکو برای ممانعت از برگزاری انتخابات در مناطق شرقی  گفت: «اقدامات واقعی برای ممانعت از برگزاری شبه انتخابات دوم نوامبر(در دونتسک و لوهانسک) در واقع پیوستگی و تعهد روسیه به توافقات مینسک و آمادگی آن برای کاهش تنش‌ها است».
اشاره سخنگوی وزارت خارجه به توافقات مینسک، توافقی است که چندی پیش بین این کشور، مخالفان روس‌گرا، روسیه و سازمان امنیت و همکاری اروپا در پایتخت بلاروس برای آتش‌بس در مناطق شرقی اوکراین حاصل شد.
این درخواست مقام اوکراینی در حالی مطرح شده که مقامات خودخوانده در دونتسک و لوهانسک ضمن تاکید بر استقلال این مناطق از دولت اوکراین، بارها تاکید کرده‌اند که انتخابات برای تعیین رهبران این مناطق و پارلمان آنها بر اساس برنامه روز دوم نوامبر برگزار می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها