امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۲۱:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120414
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سازمان ملل از دولت منامه خواست تا در راستای برگزاری انتخاباتی که مورد قبول معارضان این ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سازمان ملل از دولت منامه خواست تا در راستای برگزاری انتخاباتی که مورد قبول معارضان این کشور هم باشد، تلاش کند.

همچنین سازمان ملل از دولت بحرین خواسته تا برای انجام اصلاحات در این کشور با معارضان سیاسی گفت‌وگو کند. 

گروه‌های مخالف بحرینی دو هفته قبل با برگزاری نشستی مطبوعاتی اعلام کردند که انتخابات فرمایشی رژیم آل خلیفه را تحریم کرده و در آن شرکت نخواهند کرد. مخالفان بحرینی همچنین از هواداران و انقلابیون این کشور خواستند که به این تصمیم پایبند باشند.

مخالفان بحرینی انتخابات پارلمانی آینده بحرین را بیفایده و تداوم وضعیت فعلی در بحرین خوانده و با بیان اینکه انتخابات مذکور به دور از پادشاهی مشروطه و در چهارچوب تک روی در اتخاذ تصمیمات غیر عادلانه برگزار می‌شود، تاکید کردند که مطمئن شدیم که انتخابات آینده تکرار تجربه پارلمان قبلی بر اساس قانون اساسی 2002 است و اختیارات ناقص مجلس نمایندگان در سایه اصلاحات صورت گرفته اخیر بدتر از قبل خواهند بود.

انتخابات پارلمانی و شهرداری‌های بحرین در تاریخ 22 نوامبر آینده برگزار خواهد شد. دور دوم این انتخابات نیز در تاریخ 29 نوامبر برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها