امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۲:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120438
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این برنامه با حضور ریاست دانشگاه فرهنگ و هنر قرقیزستان محمد شریف جوتونف همچنین آقای بکتن علی اف رئیس ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این برنامه با حضور ریاست دانشگاه فرهنگ و هنر قرقیزستان محمد شریف جوتونف همچنین آقای بکتن علی اف رئیس دپارتمان فیلم و سینمای در وزارت فرهنگ ،اطلاعات وگردشگری این کشور،اساتید ،دانشجویان رشته فیلم و سینمای این دانشگاه و با مشارکت برخی از هنرمندان و صاحب نظران صنعت سینمای قرقیزستان برگزار خواهد شد.

در این برنامه ،فیلم «راه ابی ابریشم» تولید سال 1388 کشورمان به کارگردانی آقای بزرگ نیا با زیر نویس زبان روسی نمایش داده می‌شود و سپس مورد تحلیل و بررسی قرار خواهد گرفت.

طراحی جذاب صحنه ، ساختار بصری مطلوب، خصوصاً شروع داستان از جزایر جنوبی ایران که نشان دهنده مالکیت و اشراف کشورمان در طول قرون متمادی برخلیج و جزایر خلیجی که همیشه  فارس  بوده است  از مهمترین دلایل این نمایندگی در انتخاب فیلم «راه آبی ابریشم» برای برنامه مذکور است.

به دلیل وجود مضامین اخلاقی در فیلم های ایرانی، نخبگان و مردم قرقیزستان علاقه فراوانی به تولیدات سینمایی  جمهوری اسلامی ایران دارند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها