امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۲:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120450
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 81
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت امانی، نقاش و هنرمند چند وجهی کشورمان، ادیشن نهایی مجموعه فرشتگان خود را در گالری نار به نمایش ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت امانی، نقاش و هنرمند چند وجهی کشورمان، ادیشن نهایی مجموعه فرشتگان خود را در گالری نار به نمایش می‌گذارد.

این آثار در واقع ادیشن‌های پایانی از این مجموعه است که برخی از آنها با رنگ‌های جوهری و جسمی کار شده‌اند که در حیطه ترکیب مواد قلمداد می‌شوند. از طرفی فرصتی است برای جمع بندی این مجموعه که به اتمام رسیده است.

امانی در این باره می‌گوید: هنوز مجموعه‌های دارم که در ایران به نمایش گذاشته نشده‌اند و در فرصت های بعدی  به نمایش خواهم گذاشت. همچنین به دعوت از دانشگاه گوته آلمان در سال جاری میلادی مروری بر آثارم برگزار خواهد شد. برنامه‌هایی هم در ارتباط تعامل با هنرمندان و گالری‌هایی که خارج از تهران فعالیت می‌کنند در نظر دارم که در حال بررسی و برنامه‌ریزی است.

مجله «آرت رادار» آمریکا درباره‌ی آثار امانی می‌گوید: او هنرمندی چند وجهی است که با مدیاهای گوناگون کار می‌کند؛  خواه نقاشی یا عکاسی و یا خوشنویسی و گاه ترکیب آنها. او از این جهت که کارهایش برای مخاطبان قابل شناسایی و دارای هویت ایرانی بوده، بی نظیر است و  بــرخلاف بــسیاری از هم نــسلان‌اش با نــگاه  مــثبت  به فرهنــگ ایــرانی می‌نگرد.

قابل ذکر است این نمایشگاه روز جمعه 2 آبان از ساعت 4 در گالری نار واقع در خیابان ولی عصر بالاتر از پارک وی  بین زعفرانیه و محمودیه پاساژ محمدیه به مدت 10 روز برای علاقمندان باز خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار