امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۰:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120453
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این نامه آمده است، تقاضای ما این است که نسبت به سرنوشت صنفی خود بی تفاوت نمانید و با حضور در پای ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این نامه آمده است، تقاضای ما این است که نسبت به سرنوشت صنفی خود بی تفاوت نمانید و با حضور در پای صندوق رای و گزینش هفت نفر عضو هیئت مدیره و یک نفر بازرس در همان مرحله نخست بار دیگر حمیت

صنفی خود را نشان داده و هیئت مدیره دلخواه خود را از میان کاندیداها انتخاب فرمایید. کاندیداهایی که داوطلب خدمت به صنف شده اند و باید قدردان و سپاسگزارشان باشیم.

بی شک حضور گسترده شما در پای صندوق رای و انتخاب هیئت مدیره‌ای با رای بالا می تواند در منتخبان شما انگیزه ای والا ایجاد کند و گره گشای مسائل و مشکلات فراراه کوشندگان صنعت نشر و پخش و فروش کتاب در کشورمان باشد.

همکاران به طور قطع توجه دارند که اگر تعداد شرکت کنندگان در رای گیری نخست به حد نصاب نرسد، طبق قانون صنفی احتمال تعیین سرپرست برای صنف در نوبت های بعدی وجود دارد.

این یادداشت در صورت تمایل کاندیداها دراختیار آنها قرار می‌گیرد تا برای تمامی اعضای اتحادیه ارسال شود. ارسال این یادداشت از سوی کاندیداها به منزله تایید یا تکذیب هیچ یک از کاندیداها نیست.

این نامه از سوی داود رمضان شیرازی، محسن بخشی، حسین حسینخانی، حسن کیائیان، نادر قدیانی ارسال شده است.
نادر قدیادنی رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان ضمن حمایت از این دعوت نامه اعلام نمود: امضا کنندگان این نامه افراد حقیقی بوده‌اند و این نامه از سوی اتحادیه ارسال نشده است.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها