امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۳:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120462
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حکم حسین طاهری، مدیرکل هنرهای نمایشی به شرح زیر است: «برادر گرامی جناب آقای شهرام نوشیر؛احتراماً نظر به ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حکم حسین طاهری، مدیرکل هنرهای نمایشی به شرح زیر است: «برادر گرامی جناب آقای شهرام نوشیر؛احتراماً نظر به حسن سابقه، دانش و تجربیات ارزشمندتان در حوزه امور اداری و اجرایی، به موجب این حکم به سرپرستی معاونت اداری و مالی اداره‌کل هنرهای نمایشی منصوب می‌شوید.
امید است با اتکال به خداوند منان و بهره‌گیری از توانایی‌ها و تجربیات دیگر همکارانتان در این حوزه، در امر سامان‌بخشی امور اداری و مالی که از ضرورت و اولویت‌های اداره‌کل است، موفق و موید باشید.
همچنین لازم می‌دانم از تلاش‌های جناب‌عالی در دوران تصدی مدیریت کانون نمایش‌های خیابانی، سپاسگزاری نمایم.»
شهرام نوشیر، متولد ۱۳۴۶آبادان، کارنامه‌ای‌ پر بار در عرصه کارگردانی، بازیگری، نمایشنامه نویسی و... در تئا‌تر دارد. کارگردانی ۵۰ اثر نمایشی، نویسندگی ۴۵ نمایشنامه، بازی در ۵۰ نمایش، طراحی ۴۵ اثر نمایشی و... از جمله فعالیت‌های هنری او به شمار می‌آید. اجرای تئا‌تر خیابانی به صورت خانوادگی در تمام طول مرزهای ایران، از جمله کارهای هنری اوست.
نوشیر که دارای مدرک کار‌شناسی هنرهای نمایشی و نشان درجه ۳ هنری (کارگردانی) از شورای ارزشیابی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، سابقه مدیریت در سمت‌های مدیر امور مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان، ‌ مسوول تئا‌تر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تهران، ‌ مدیر تالار محراب، ‌ مسوول نظارت بر تالارهای نمایش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تهران را هم دارد. نوشیر پیش از این مدیر کانون تخصصی نمایش‌های خیابانی اداره کل هنرهای نمایشی بود.
این جانباز دفاع مقدس، سال ۱۳۸۱ به عنوان کار‌شناس برگزیده و سال ۱۳۸۲ به عنوان کارمند نمونه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی شده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها