امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 25
۱۷:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120466
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیرخانه کمیسیون تبلیغ و ترویج فعالیت‌های قرآنی و تعدادی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیرخانه کمیسیون تبلیغ و ترویج فعالیت‌های قرآنی و تعدادی از مؤسسات قرآنی طی بیانیه‌ای نسبت به صدور حکم اعدام برای روحانی مبارز عربستانی آیت‌الله شیخ «نمر باقر النمر» اعتراض کردند.

متن این بیانیه‌ به شرح زیر است:

بسم الله‌الرحمن‌الرحیم

مکتب اسلام و قرآن کریم افتخار دارد تا بر اساس منطق با مخالفان خود سخن بگوید، شنیدن صدای مخالف، سیره پیامبر اکرم(ص) و پیشوایان بعد از ایشان بود. اندیشه و فکر افراد همواره مورد احترام بود و در این میان اندیشمندان جایگاه ویژه‌ای داشته‌اند.

سالیانی است که شیعیان عربستان به دنبال احقاق حقوق قانونی و شرعی خود هستند، جا دارد تا حکومت مرکزی آن بر اساس تعالیم قرآنی، شیوه گفت‌وگو با مخالفان را برگزیند و از هرگونه تحکم و تعصب پرهیز کند.

به همین دلیل ما جامعه قرآنی از صدور حکم اعدام برای مجاهد گرانقدر آیت‌الله شیخ «نمر باقر النمر» اظهار نگرانی کرده و از دولت و نظام قضایی عربستان می‌خواهیم تا این حکم را لغو کنند.

انتهای پیام/م.خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها