امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۵:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 120469
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، طرح ملی «تلاوت نور» یکی از طرح‌های موفقی است که توانسته موجب ارتقای فعالیت‌های

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، طرح ملی «تلاوت نور» یکی از طرح‌های موفقی است که توانسته موجب ارتقای فعالیت‌های قرآنی در مساجد شود.

در سال جاری کانون مساجد کشور با برگزاری 31 همایش استانی و 30 همایش شهرستانی اقدام به تجلیل و تکریم فعالان و خادمان طرح ملی «تلاوت نور» کرد تا از این طریق انگیزه فعالیت در این عرصه را ارتقا بخشد اما با توجه به اهمیت توسعه کمی و کیفی این طرح، مسئولان ستاد کانون‌های مساجد برگزاری همایش ملی تکریم پیشکسوتان، خادمان و تالیان طرح ملی تلاوت نور را برنامه‌ریزی کردند.

مشهد میزبان خادمان طرح «تلاوت نور»

«محمدرضا جعفری» معاون آموزش و پژوهش ستاد عالی کانون‌های مساجد در گفت‌و‌گو با فارس با اعلام این خبر اظهار داشت: فعالان و چهره‌های قرآنی بسیاری در برگزاری هر چه بهتر طرح ملی «تلاوت نور» اهتمام دارند بر همین اساس سعی داریم تا پایان سال جاری با برگزاری همایش ملی تکریم فعالان این طرح گامی در جهت تقویت انگیزه آنها برداریم.

وی با بیان اینکه در سال جاری بیش از 60 همایش استانی و شهرستانی برای تکریم فعالان طرح ملی «تلاوت نور» برگزار شده است، ادامه داد: در زمستان سال جاری برای نخستین‌بار همایش ملی تکریم خادمان، پیشکسوتان و قاریان نوجوان این طرح ارزشمند را در مشهد مقدس برگزار خواهیم کرد.

جعفری با اشاره به اهمیت توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی در کشور، گفت: اجرای این طرح کم‌هزینه‌ترین و بهترین راه برای گسترش فعالیت‌های قرآنی در مساجد است به همین جهت ما سعی در توسعه این طرح در سایر مساجد کشور نیز داریم.

انتهای پیام/م.خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار